| Hakkımızda

2010 yılında sektöre farklı bir marka adında hızlı bir giriş yapan firmamız şimdilerde yeni bir yapılanma ve profesyonel ekibimizle PRODAB EĞİTİM& DANIŞMANLIK olarak kendini büyütmeyi ve müşterilerin ihtiyacını en az ücret ve en üstün hizmet ile karşılamayı hedefleyerek sektörde verdiği hizmetlere devam etmektedir.

Yönetim Danışmanlığı alanında hizmet vermeye başlamış olan kurumumuz, sektörel ihtiyaçlar çerçevesinde hizmet alanını genişletmiştir. Teknolojik gelişmeleri ve yenlikleri de takip ederek en güncel standart ve mevzuatlar ile ihtiyaçları karşılamayı sürdürmektedir.

İşletmemiz Uluslar arası kalite standartları gereğince hazırlanan belgelendirme işlemlerini sizin için zaman ve maddi tasarruf sağlayarak bununla birlikte tüm yeni gelişmeleri kurum içine entegre ederek şirketinizi bir üst segmente taşımayı taahhüt etmektedir.

İşletmemiz, tüm bu sunulan imkanların yanı sıra kurum içinde sistemi etkileyecek risklerin belirlenerek fırsata dönüştürüleceğini taahhüt etmektedir.

 

 

Misyonumuz

Profesyonel ekibimizle en kaliteli hizmet en kısa sürede ve en az maliyetle sunan sektörün öncü firmalarından biri olmaktır.

Vizyonumuz

Etik değerlere bağlı kalarak, ulusal ve uluslar arası pazarda ürün/ hizmet sunan danışanlarımıza, gelişmelerini destekleyen ve alanlarında lider konuma gelmeleri konusunda destek sağlayan, saygın ve tercih edilen bir firma olmaktır.